Forum www.klanperfect.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Pod koniec kwietnia przeszłam plastykę powiek dolnych, lek

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.klanperfect.fora.pl Strona Główna » Newsy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pod koniec kwietnia przeszłam plastykę powiek dolnych, lek
Autor Wiadomość
Juukla




Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 707
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Finland
Płeć: Mężczyzna

Post Pod koniec kwietnia przeszłam plastykę powiek dolnych, lek
Pozdrawiam! [link widoczny dla zalogowanych] Interesują mnie również ceny w knajpkach, bilety np. Wiele lat się staraliśmy i leczyliśmy i nic.
[link widoczny dla zalogowanych]
Nawet nie zapytała o powód mojej wizyty.
mi się wydaje że te wizyty są nawet co tydzień (doktor przyjmuje w piątki) ale może i częściej.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A jak się czujesz?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
tez uwazam ze ostanio przytyla..

Kształtu nie da rady zrobić zawsze, ale objetosć tak Tylko ze na to jest potrzeba bardzo duzo wypelniacza. [link widoczny dla zalogowanych] ja też nie mam żadnych włosków, tylko taki meszek biały, ale taki jak na całym ciele.

aaa do auta nie wsiadlam syffffff okropienstwo. Napewno dasz radę, jakby co to pisz. Masaz calego ciala oraz maseczka czekoladowa na cieplo cos wspanialego. pozatym to jedyny sport ktory odciaza kregoslup. Dokor na wizycie (przystojny).Pacjentka do niego to co doktorze,dzisiaj będziemy sie badać ?(yu uśmieszek) Doktor odpowiada nie,oj nie,badać TO JA będę panią. śmiechu było co niemiara. [link widoczny dla zalogowanych]
W brzuchu coprawda mi nie burczalo ale lodowka miala bardzo duze przyciaganie. Schudnij albo nie, chamom podobają sie ogromne bimbały - to ich dowartosciowuje. ********************************* @up I tak krok po kroczku zaczelam zmieniac swoje zdanie. Kasia Wilk Pierwszy raz Na początku kontrole są bardzo częste ale np w Twoim przypadku to może być tym częściej jeśli masz dodatkowe problemy z nogą.
[link widoczny dla zalogowanych]
Męczyłam się z wrastającym paznokciem...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Najdotkliwsza strata dla muzulmanĂłw, strata ktĂłra najbardziej bolala, bylo zatem uprowadzenie ich kobiet przez chrzescijanskich rycerzy.
Życzę wszystkim, którzy zaczynają ćwiczyć i sobie oczywiście -wytrwałości.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Sob 13:19, 22 Mar 2014 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum www.klanperfect.fora.pl Strona Główna » Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin